Gradonačelnik Grada Crikvenice Damir Rukavina primio je danas Mateja Uremovića, mladoga crikveničkoga boksača koji je osvojio brončanu medalju na Europskom juniorskom prvenstvu u kategoriji do 80 kilograma, održanom u Ukrajni. Daroviti crikvenički šesnaestogodišnjak, koji je pretprošle godine bio brončani na Europskom prvenstvu mlađih kadeta u kategoriji do 66 kilograma, sada je ostvario još veći uspjeh.
Prijemu upriličenom u čast mlade nade hrvatskog boksa nazočio je i predsjednik Boksačkog kluba Rijeka, Ante Vičević koji nije skrivao zadvoljstvo Matejevim sjajnim rezultatima.
Gradonačelnik je Mateju zaželio mnogo uspjeha na nadolazećem Svjetskom prvenstvu koje ga očekuje u rujnu te mu u ime Grada Crikvenice dodijelio novčanu nagradu u iznosu od 3.000,00 kuna, osiguranu u proračunu Grada Crikvenice za nastupe naših sportaša na Europskim prvenstvima te nagradu od dodatnih 700,00 kuna za nastupe za reprezentaciju.