U srijedu, 26. studenog, u prostorijama Grada Crikvenice, konstituiran je novi saziv Savjeta mladih na mandatno razdoblje 2014. - 2017. godine. Sjednicom je predsjedavao predsjednik Gradskog vijeća Grada Crikvenice g. Lovorko Gržac.
Za predsjednika Savjeta mladih jednoglasno je izabran Gracian Čop iz Jadranova, a za zamjenika predsjednika Vedran Pavličević iz Crikvenice.
Na sjednici Gradskog vijeća održanoj 6. studenog 2014. godine, za članove Savjeta mladih Grada Crikvenice, odabrani su i: Marijana Peričić, Morona Prec, Ivana Barac, Martin Brkić, Marinko Miškulin Stevanić, Vedran Tomić i Dario Krmpotić.
Ovom prilikom čestitamo svim članovima novog saziva Savjeta mladih Grada Crikvenice te im želimo mnogo uspjeha u radu.