23.rujna 2014. u 10,00 sati, gradonačelnik Grada Crikvenice sa suradnicima je upriličio prijem za mlade uspješne jedriličare JD „Val“ Crikvenica, koji su na nedavnim državnim prvenstvima u klasi „Optimist“ u Zadru i Splitu, osvojili brojna odličja te donijeli kući pregršt medalja, uz osvojene važne bodove osobne i za klub na kriterijskoj ljestvici HJS. Na prijemu su bili: Leonarda Fugošić, Lara Manestar, Nika Manestar i Ursula Balas, te jedini dječak Leon Kljuš, uz svog trenera Roberta Jurinčića i predsjednika kluba Marina Ferenčića, koji nisu mogli sakriti ponos, pričajući o uspjesima ovih mladih sportaša. Uspjeh nije došao preko noći, iza njege stoje sati i sati jedrenja i učenja o tajnama vjetrova i mora. Sportaši su istakli razumijevanje svojih učitelja i nastavnika za neophodne izostanke, usprkos kojima su svi odreda odlični i uzorni učenici, a rukovodstvo kuba zahvalilo se gradonačelniku i suradnicima za razumijevanje i vrjednovanje rada kluba. Uz zanimljive razgovore, vrijeme je brzo prošlo, a posebno oduševljenje izazvala je torta, posebno napravljena za tu priliku s motivom jedrilice, koju su mladi sportaši ponijeli u klub da počaste svoje prijatelje u klubu.
Galerija slika
View the embedded image gallery online at:
https://www.arhiva.crikvenica.hr/arhiva-vijesti/arhiva-2014/item/2397-prijem-gradonacelnika-za-mladi-uspjesne-jedrilicare#sigProGalleriad6d5890be0
https://www.arhiva.crikvenica.hr/arhiva-vijesti/arhiva-2014/item/2397-prijem-gradonacelnika-za-mladi-uspjesne-jedrilicare#sigProGalleriad6d5890be0