Prijem  kod gradonačelnika nagrađenih učenika
Objavljeno: 25.02.2014.

Dana 25. veljače 2014. godine. u prostorijama gradske uprave Grada Crikvenice, zamjenica gradonačelnika Silvia Crnić sa suradnicama primila je nagrađene učenike OŠ Vladimira Nazora Lovru Kneza i Matildu Salma.
Podsjetimo, Lovro je dobitnik međunarodnog priznanja koje je pristiglo iz dalekog Japana s Međunarodnog dječjeg festivala slikarstva, dok je Matilda nagrađena na Međunarodnom festivalu podvodnog filma što se održao u Sloveniji.

Prijemu i  ugodnom druženju su prisustvovale i ravnateljica OŠ Vladimira Nazora Deana Čandrlić -Zorica te učiteljice Andrea Barac  i   Maja Lončarić koja je ujedno bila  i mentorica  učenicima.
Zamjenica gradonačelnika uručila je učenicima prigodne bonove u znak pažnje i uz dobre želje za daljnjim uspjehom u njihovom daljnjem  likovnom radu i školovanju.


Top