Na Državnom prvenstvu branitelja Domovinskog rata u Virovitici, članovi UDVDR-e (Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata) Crikvenica branili su boje naše županije i grada u stolnom tenisu te osvojili turnir. Do finala su crikvenički dragovoljci pobijedili Istarsku županiju (3. nositelje turnira) s 3:2, Zagrebačku županiju s 3:0, u polufinalu Koprivničko-križevačku županiju s 3:1 i u finalu prve nositelje, Sisačko-moslavačku županiju s 3:1.
Čestitamo našim dragovoljcima!