Jučer je Gradsku upravu posjetila selačka Mantinjada. Druženje s gradonačelnikom Rukavinom i zaposlenicima Grada protekao je uz pjesmu, popraćen tradicionalnim motom „Po običaju i navadi staroj, bubanj i muzika složno udaraj!“. Posjet Gradskoj upravi obilježio je početak maškaranih zabava u Selcu od kojih se prva održala sinoć u Domu prosvjete.
Galerija slika
View the embedded image gallery online at:
https://www.arhiva.crikvenica.hr/arhiva-vijesti/arhiva-2013/item/1506-selacka-mantinjada-posjetila-gradsku-upravu#sigProGalleria1e43ac67f5
https://www.arhiva.crikvenica.hr/arhiva-vijesti/arhiva-2013/item/1506-selacka-mantinjada-posjetila-gradsku-upravu#sigProGalleria1e43ac67f5