Selačka Mantinjada posjetila Gradsku upravu
Objavljeno: 25.01.2013.

Jučer je Gradsku upravu posjetila selačka Mantinjada. Druženje s gradonačelnikom Rukavinom i zaposlenicima Grada protekao je uz pjesmu, popraćen tradicionalnim motom „Po običaju i navadi staroj, bubanj i muzika složno udaraj!“. Posjet Gradskoj upravi obilježio je početak maškaranih zabava u Selcu od kojih se prva održala sinoć u Domu prosvjete.


Top