Danas, 14.02.2019. selačka Mantinjada posjetila je Gradsku upravu Grada Crikvenice gdje je upriličeno druženje s gradonačelnikom Damirom Rukavinom, njegovim zamjenicima i djelatnicima Gradske uprave.
Sada već tradicionalno druženje sa selačom Mantinjadom proteklo je uz pjesmu i dobro raspolaženje, a sve to uz motom „Po običaju i navadi staroj, bubanj i muzika složno udaraj!“.
Posjet Gradskoj upravi obilježio je početak maškaranih zabava u Selcu od kojih se prva održava ovog vikenda u Domu prosvjete Selce.