Ova će se subota, 13. svibnja 2017., još dugo pamtiti na Rivijeri Crikvenici.
Naime, upravo će se toga dana, od 18 h nadalje, održavati svečano otvaranje novouređenoga centra Selca.
Kako najkraće opisati uzbuđenje, veseli šušur i sve zanimljivosti koje očekuju posjetitelje ovoga simpatičnog primorskog mjesta?
Ukupno čak 250 izvođača, 20 ugostitelja, više od 1000 gastro delicija s okusima i mirisima tradicije, dječji kutak i zajednička milenijska fotografija.
Organizator svečanog otvaranja je Grad Crikvenica, a suorganizatori su Turistička zajednica Grada Crikvenice, "Eko-Murvica" d.o.o., Dječji vrtić "Radost" – područni vrtić Selce i OŠ Zvonka Cara – područna škola Selce.
Podijelite s nama radost, proslavite novu i svježu vizuru Selca i postanite dio ovoga nezaboravnog i povijesnog dana!
Radujemo se vašem dolasku!