Povodom obilježavanja Dana oslobođenja Crikvenice od fašizma, 16. travnja, zajednička delegacija Grada Crikvenice i Udruge antifašističkih boraca te udruga proizašlih iz Domovinskog rata će položiti vijence na spomen-obilježja poginulima u antifašističkoj borbi u Jadranovu, Dramlju, Crikvenici i Selcu.
Dana 16. travnja.2014. će vijenci biti položeni u Jadranovu u 09:00 h, u Dramlju u 09:20 h, u Crikvenici u 09:30 h i u Selcu u 10:00 h.