Proslava 20. godišnjice Kvarnerskog radija
Objavljeno: 08.01.2014.

U povodu dvadesete godišnjice Kvarnerskog radija i prve godišnjice duhovne emisije na valovima Kvarnerskog radija „Emaus“, u Gradskoj vijećnici Grada Crikvenice će se u petak, 10. siječnja 2014. g. s početkom u 19 sati održati simpozij-medijski dan. Simpozij će otvoriti direktorica radija Marija Andrić prezentacijom povijesti Kvarnerskog radija od početka do danas. Riječki nadbiskup i metropolit, msgr. dr. Ivan Devčić će govoriti o medijima i Crkvi na temelju svog iskustva na mjestu predsjednika za medije pri BKH u Zagrebu. Član organizacijskog odbora duhovne emisije „Emaus“ Gracijan Čop će govoriti o emisiji, a u glazbenome dijelu programa sudjelovat će mladi Zajednice Krista Kralja iz Rijeke „Samuel“. Nakon simpozija slijedi zajedničko druženje svih uzvanika. 

Top