Drage sugrađanke i sugrađani,
dolazi nam Božić, blagdan ljubavi, mira i zajedništva. Želimo vam da ga provedete u toplini obiteljskog doma, okruženi svojim najdražima te da vas duh Božića ispuni novom nadom i poletom kojim ćemo svi zajedno ući u Novu 2014. godinu.
Neka vam dani budu ispunjeni ljubavlju i mirom, nadom i vjerom u bolje sutra. Želimo Vam svako dobro te mnogo lijepih trenutaka, osobnih i poslovnih uspjeha u 2014. godini!
Gradonačelnik Predsjednik Gradskoga vijeća
Damir Rukavina dipl. ing. Lovorko Gržac, ing.