Gradonačelniik Damir Rukavina i predsjednik Gradskoga vijeća Lovorko Gržac uputili su čestitku povodom najvećeg islamskog blagdana, Kurban-bajrama:
Svim našim dragim sugrađanima i građanima Republike Hrvatske islamske vjeroispovijesti upućujemo iskrene čestitke povodom blagdana Kurban- bajrama. Želimo Vam da blagdan provedete u zdravlju i radosti, okruženi svojim najmilijima. Bajram Šerif Mubarek Olsun!