Odgođene eko-akcije sađenja mediteranskog bilja
Objavljeno: 18.09.2013.

Zbog izrazito lošeg vremena, jučerašnje eko-akcije sadnje mediteranskog bilja u dvorištima osnovnih škola i vrtića su odgođene. Djelatnici GKTD-a „Murvica“ su školama i vrtiću donirali sadnice, a zasadit će ih školske eko-skupine.  Krajem tjedna ili idući tjedan, ovisno o vremenskim prilikama, djelatnici GKTD-a „Murvica“ će pomoći vrtićarcima da mediteranskim biljem ukrase svoje dvorište. Voditeljica „zelenih“ aktivnosti u sklopu Europskog tjedna kretanja je Daria Perković iz GKTD-a „Murvica“.

Top