Sutra će u sklopu Europskog tjedna kretanja učenici viših razreda OŠ Zvonka Cara u pratnji svojih nastavnica iz Selca biciklom krenuti na nastavu u Crikvenicu. Zajednički polazak je u 07:15 sati iz centra Selca. Pod motom „Na čistom zraku u dobroj formi“, osnovnoškolci će sutra cijeli dan imati nastavu tjelesnog odgoja na otvorenom.
Od 17:00 do 20:00 sati, u organizaciji Gradskoga društva Crvenoga križa i Nastavnog zavoda za javno zdravstvo PGŽ, u Domu zdravlja Crikvenica će se održati besplatni pregledi madeža u akciji prevencije melanoma. Interes za ovu akciju je bio izuzetno velik i svi termini su popunjeni.