U sklopu Europskoga tjedna kretanja, sutra (utorak, 17. 09.) će se održati eko-akcija Zazelenimo naš grad u sklopu koje možete donirati sadnice od 7 do 14 sati na zelenoj tržnici u Crikvenici. Također možete izraziti želju gdje da donirane sadnice budu posađene, a za donaciju ćete dobiti zahvalnicu. Na štandu ćete imati priliku sudjelovati i u kratkoj anketi o prioritetima za buduća uređenja urbanog krajobraza.
Sutra će se provesti i eko-akcija ozelenjavanja dvorišta škola i vrtića u suradnji s djelatnicima GKTD-a „Murvica“ koje će ujedno i donirati sadnice. Učenici i vrtićarci će u svoja dvorišta posaditi mediteransko bilje (u 8 sati u OŠ Zvonka Cara, u 9 sati u OŠ Vladimira Nazora i u 10 sati u dvorištu Dječjeg vrtića „Radost“).