Prijam za boksačkog reprezentativca Mateja Uremovića
Objavljeno: 11.09.2013.

 

Gradonačelnik Grada Crikvenice Damir Rukavina danas je u Gradskoj upravi primio Mateja Uremovića, mladoga crikveničkoga boksača koji je u kategoriji mlađih kadeta osvojio brončanu medalju na  Europskom prvenstvu u Dublinu. Perspektivni Matej, hrvatski boksački reprezentativac, je i trostruki uzastopni prvak Hrvatske u konkurenciji mlađih kadeta.

Dopredsjednik Boksačkoga kluba „Rijeka“ Sandro Sandalj je istaknuo kako je osvajanje medalje na europskom prvenstvu u vrlo jakoj konkurenciji zahtjevan zadatak pa je Matejev uspjeh tim veći. Matej dolazi iz obitelji boksača; boksom su se bavili otac i djed, a Matej trenira već od 10. godine. Otac ga svaki dan vozi u Rijeku na treninge. Brončana medalja mu je velika motivacija, a pred njim su pripreme za Prvenstvo Hrvatske 2014. na kojemu očekuje osvojiti još jedno zlato. Gradonačelnik Rukavina mu je čestitao na vrhunskim rezultatima te poželio mnogo sreće i uspjeha na budućim natjecanjima.

 

Top