Hrvatska košarkaška reprezentacija je tijekom kolovoza boravila u Crikvenici i pripremala se za nastup na Europskom prvenstvu u Sloveniji.
Tim su se povodom ovaj vikend zamjenici gradonačelnika Silvia Crnić i Veselko Mutavgjić te direktorica Turističke zajednice Grada Crikvenice Marijana Biondić sastali s predstavnicima Hrvatskog košarkaškog saveza i članovima hrvatske košarkaške reprezentacije. U ime HKS-a predstavnike Grada su pozdravili dopredsjednik Božidar Longin, glavni tajnik Željko Drakšić i stručni tajnik Boris Jakimenko.
Predstavnici HKS-a i reprezentativci su istaknuli zadovoljstvo gostoprimstvom u Crikvenici i uvjetima za pripreme u Gradskoj sportskoj dvorani. U borbu za odličja u Sloveniju odlaze spremni i u vrhunskoj formi. Čelnici Grada Crikvenice su im poželjeli mnogo uspjeha na Europskom prvenstvu te im uručili prigodne poklone.