Neformalni sastanak predsjednika Gradskoga vijeća i mjesnih odbora
Objavljeno: 10.07.2013.

Predsjednik Gradskoga vijeća Lovorko Gržac prošle je subote u Jadranovu održao neformalni sastanak s predstavnicima svih šest mjesnih odbora s područja Grada Crikvenice kojemu su nazočili i zamjenici gradonačelnika Silvia Crnić i Veselko Mutavgjić, direktorica Turističke zajednice Grada Crikvenice Marijana Biondić te direktorica GKTD-a „Murvica“ Sonja Polonijo. Na sastanku se razgovaralo o aktualnim temama koje zaokupljaju stanovnike Crikvenice, Selca, Dramlja i Jadranova – komunalni red, odlaganje otpada, uređenje plaža, rješavanje problema pojave krda divljih svinja na području Dramlja i Jadranova, rješavanje divljih vezova, bile su samo neke od tema.

 Zajednički sastanci će se održavati svake prve subote u mjesecu, istaknuo je predsjednik Gradskoga vijeća Lovorko Gržac napomenuvši kako će se u neformalnom ozračju nalaziti najkvalitetnija rješenja za male tekuće probleme  koji muče stanovnike Grada Crikvenice, a koji na formalnim sastancima često ostanu nezapaženi. „Ovakvi sastanci pridonose kvalitetnijoj suradnji s mjesnim odborima te vjerujem da će zajednička rješenja biti na dobrobit svih građana Grada Crikvenice“, istaknuo je predsjednik Gradskoga vijeća. 

Top