Ove godine od 24. do 26. svibnja pedesetak umirovljenika iz Crikvenice, Dramlja, Selca i Općine Vinodolske posjetilo je grad Osijek, mađarski grad Pečuh i bili gosti umirovljenika grada Darde. U prijateljskom i vedrom ozračju naši su umirovljenici toplo i prijateljski dočekani i ugošćeni. Održani su i sportski susreti u kojima su osvojeno 1. mjesto u pikadu i 2. mjesto u igranju bele u korist naših udruga.
U sklopu posjeta, umirovljenici su posjetili Mohačko polje i susreli se s generalnom konzulicom Republike Hrvatske u Mađarskoj, gospođom Ljiljanom Pancirov na otvaranju izložbe mađarskih umjetnika slikara na temu „Motivi hrvatskog mora i gradova“. U razgovoru s konzulicom upućene su pohvale Gradu Crikvenici koji je omogućio sudjelovanje mladih folkloraša iz Mađarske u okviru Škole zimskog folklora u Crikvenici.
Naši su se umirovljenici puni ugodnih dojmova vratili u Crikvenicu u kasnim večernjim satima. Sljedeći susret s prijateljima iz Darde zakazan je u Crikvenici u drugoj polovici lipnja.