Jučer se u Parku hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata na Petaku uz fažol, piće i glazbu slavio Praznik rada. U veselom raspoloženju blagdan je proslavilo nekoliko stotina Crikveničana i gostiju. Ovim putem zahvaljujemo svima koji su nam pomogli u organizaciji proslave Praznika rada – Turističkoj zajednici Grada Crikvenice, Udruzi umirovljenika „Sunce“ , Udruzi umirovljenika Grada Crikvenice i Općine Vinodolske te sponzorima, „Agrokoru“, „Jadrankomercu“ i Hostelu „Karlovac“.