Proslava Praznika rada na Petaku
Objavljeno: 30.04.2013.

Drage sugrađanke i sugrađani,

predstojeći Praznik rada, koji obilježavamo 1. svibnja, oduvijek je bio simbol borbe za radnička prava i izraz radničke solidarnosti. Zbog sveopće ekonomske krize, koja je zahvatila i Hrvatsku, mnogi ne mogu ostvariti jedno od svojih osnovnih ljudskih prava – pravo na rad. Smatram da je zadatak izvršne vlasti osigurati pretpostavke za otvaranje novih radnih mjesta, zapošljavanje mladih ljudi te ulagati u poboljšanje položaja radnika u našem gradu. Vjerujem da ćemo zajedništvom i trudom, kao i dosad, prevladavati sve prepreke koje nosi ekonomska kriza i uspješno smanjivati broj nezaposlenih u našemu gradu.

Uz iskrene čestitke, svima želim da u miru i dobrom raspoloženju provedu ovaj blagdan te Vas tim povodom pozivam na Prvomajsku proslavu koja će se 1. svibnja s početkom u 10:00 sati održati u Parku hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata u Crikvenici (na Petaku). Praznik rada ćemo proslaviti uz druženje i glazbu, paštu i fažol s kobasicom, vino ili sok.

Osiguran je besplatan prijevoz City busom uobičajenom rutom:

polazak iz Jadranova u 10:00 sati, iz Dramlja u 10:10 sati, povratak u 13:30 sati, polazak iz Gornjeg kraja u 10:00 sati, povratak u Gornji kraj u 13:30 sati, polazak iz Selca u 10:20 sati, povratak u Selce u 13:50 sati.

 Suorganizatori proslave Praznika rada su TZG Crikvenice, Udruga umirovljenika „Sunce“, Udruga umirovljenika Grada Crikvenice i Općine Vinodolske i GKTD „Murvica“. Sponzor je „Agrokor“ d.d.

Proslavimo zajedno Međunarodni praznik rada. Veselim se Vašem dolasku!

Vaš gradonačelnik

Damir Rukavina, dipl. ing.

Top