U nedjelju, 7. travnja, je tamburaški orkestar KUD-a „Vatroslav Lisinski“ iz Crikvenice u prepunoj crkvi Uznesenja BDM održao koncert klasične i duhovne glazbe. Orkestrom je ravnao maestro Vlado Pergjun, a na programu su bile skladbe klasika Bacha, Mozarta, Čajkovskog… Uz orkestar je nastupila i klapa „Kirice“ na čelu s voditeljem Pavlom Kombolom. Ovaj koncert održan je u ciklusu uskrsnih događanja kad su slični koncerti održani u Grižanima i Klenovici. Na kraju je oduševljena publika zajedno s izvođačima zapjevala uskrsnu pjesmu" Kraljice neba raduj se aleluja".