U Jadranovu se održao 1. Kup Sv. Jakova koji je organiziralo Sportsko ribolovno društvo „Tunera iz Jadranova. Prvo mjesto osvojila je ekipa Jastog 2 iz Šmrike u sastavu Ida Švrljuga i Antonio Grubišić. Pehar im je predao gradonačelnik Grada Crikvenice Damir Rukavina. Drugo mjesto je osvojila ekipa „Kantrida 2“, a treće „Kantrida 1“.
Na Jakovarskom kupu je sudjelovalo 20 ekipa iz Primorsko-goranske županije i Dalmacije.