Svim vjernicima koji blagdan Kristova rođenja slave po julijanskom kalendaru u ime Gradskog vijeća Grada Crikvenice, svojih suradnika i u svoje osobno ime želim sretan Božić te da blagdane provedu u sreći, slozi i zajedništvu. Ujedno vam želim i sve najbolje u 2013. godini. Mir Božji, Hristos se rodi!
Gradonačelnik Grada Crikvenice
Damir Rukavina, dipl. ing.