Nakon nekoliko mjeseci neaktivnosti, crikvenički Kvarnerski radio ponovno je počeo s radom nakon uklanjanja kvara na odašiljaču. Grad Crikvenica nedavno je postao većinski vlasnik Kvarnerskog radija te predvidio sredstva za njegovo spašavanje u nedavno prihvaćenom rebalansu proračuna. Naime, radiju je prijetilo gašenje zbog dugova nastalih uslijed gospodarske krize i povlačenja velikih oglašivača. Grad Crikvenica i u predstojećem će razdoblju ulagati u oporavak radija te će nakon kadrovskih pojačanja uslijediti i osvježenje programske sheme. Frekvencije na kojima možete pratiti program Kvarnerskog radija su 98,1 i 98,8 MhZ.