Povodom današnjeg blagdana Kurban-bajrama, gradonačelnik Damir Rukavina uputio je čestitku vjernicima:

 

“U ime Gradskog vijeća Grada Crikvenice, svojih suradnika u Gradskoj upravi i u svoje osobno ime, svim vjernicima islamske vjeroispovijesti čestitam Kurban-bajram, uz želju da ga provedu u miru i sreći. Ovaj praznik darivanja i brige za bližnje podsjećanje je na istinske ljudske vrijednosti i vrline kojima svako od nas teži: da budemo bolji ljudi, i sebi i svojim bližnjima. Neka vas ovaj blagdan ispuni snagom i radošću. Bajram Šerif Mubarek Olsun!”.

Top