{gallery}vrtic_pokloni{/gallery}
Kao i svake godine, predstavnici Grada Crikvenice u suradnji s Društvom „Naša djeca", posjetili su djecu u Dječjem vrtiću „Radost" i razveselili ih poklonima koje su vrtićarci poželjeli u pismima Djedu Božićnjaku. Darovi su podijeljeni u pravom blagdanskom raspoloženju, a najveća želja mnogih ipak je bila – da padne snijeg. Djeca su goste iznenadila blagdanskim glazbenim programom - pjevale su se božićne pjesme, plesalo se, a kad su napokon bili otvoreni i pokloni, veselju nije bilo kraja. Pročelnica Ureda Grada Melanija Milat-Ružić obećala je dolazak Djeda Božićnjaka u vrtić i sljedeće godine. Ova tradicionalna akcija je svojevrsni spomen na rad defektologinje Nađe Slavice, koja je radila s djecom s posebnim potrebama te često organizirala slične akcije kako bi im uljepšala blagdane